Startlas , to rodzinna firma z kujawsko-pomorskiego. Jej głównym udziałowcem jest inż. leśnik Mariusz Blumkowski, który od ponad dwudziestu lat zajmuje się usługami leśnymi.

Kilka lat temu, z powodu braku rąk do pracy, sięgnął po sadzarki używane w LP w latach 70. oraz 80. i odrestaurował je. Użytkując maszyny dostrzegł w nich pewne wady. Bazując na swoim doświadczeniu w mechanicznie wykonanych już zalesieniach i odnowieniach, skonstruował własną sadzarkę na potrzeby firmy .

Wobec ogromnego zainteresowania maszyną   i postanowił utworzyć osobną firmę i rozpocząć produkcję i sprzedaż sadzarek na większą skalę. Produkt przyjął się na rynku – do tej pory sprzedano ponad 160 szt. Jest to zasługa rozsądnej ceny, pozwalającej na spłatę maszyny w ciągu 1 – 2 sezonów. Sadzarkę wyróżnia także przemyślana konstrukcja, która w porównaniu do pierwszych egzemplarzy, została znacznie wzmocniona i zmodernizowana, z wykorzystaniem cennych uwag użytkowników.

   Firma w 2021 r . rozpoczęła produkcję własnej konstrukcji , maszyny do pielęgnacji upraw leśnych , wykaszarki leśnej bijakową z całkowicie mechanicznym napędem WOM o bardzo prostej konstrukcji , obsługiwaną najprostszym ciągnikiem .

Firma stawia na sprzedaż bezpośrednią i produkcję seryjną , ograniczającą koszty. Pozwala to zachować umiarkowane ceny produkowanych maszyn .

 

Dane kontaktowe

STARTLAS sp. z o.o.

Małe Pułkowo 70, 87-207 Dębowa Łąka

NIP : 8781803895

tel . 605739200

adres email : startlas@onet.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz korzystając z poniższego formularza.