Od ponad 20tu lat zajmujemy się usługami leśnymi .Obok typowych /wszelkich usług leśnych wykonywanych w Lasach Państwowych , z dużą intensywnością sadziliśmy lasy .

W połowie lat 90tych były to głównie zalesienia gruntów po PGRowskich , pózniej prywatnych włścicieli , a od czasu wzrostu cen ziemi właściwie tylko odnowienia lasu . Z powodów ekonomicznych i braku pracowników sezonowych właściwie byliśmy zmuszeni nabyć sadzarki leśne . Kupiliśmy i odrestaurowaliśmy stare sadzarki używane w latach 70-tych w Lasach Państwowych , miały one jednak pewne wady w swojej konstrukcji .

Doświadczenie nabyte w trakcie zalesień i odnowień wykonywanych sadzarkami starszej generacji , wykorzystaliśmy konstruując własną sadzarkę leśną . Początkowym zamysłem było używanie jej na własne potrzeby , jednak zainteresowanie i ciągle rosnący deficyt pracowników spowodował , że rozpoczeliśmy jej produkcję na sprzedaż . Sięgamy po materiały i rozwiązania tachniczne nigdy wcześniej nie storowane w tego rodzaju urzędzeniach .

Dane kontaktowe

STARTLAS sp. z o.o.

Małe Pułkowo 70, 87-207 Dębowa Łąka

NIP : 8781803895

tel . 605739200

adres email : startlas@onet.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz korzystając z poniższego formularza.